Przejdź do treści
Home » Lotnictwo

Lotnictwo

Lotnictwo to piękna branża, która jest coraz bardziej obecna w życiu wielu ludzi. Dla wielu to pasja, która z czasem może przerodzić się w pomysł na życie lub na dochodowy biznes. Wchodząc w nową branżę, zafascynowani pięknem danego projektu czy też przedsięwzięcia zapominamy często o podstawowej kwestii zabezpieczenia prawnego i wsparciu eksperta z danej dziedziny. Wspomniane wsparcie nie wątpliwie pomoże uchronić od błędów, pułapek związanych z specyfiką branży czy też po prostu może ułatwić funkcjonowanie lub trudne początki i zawiłe przepisy, dlatego oferujemy Państwu kompleksową pomoc i obsługę w branży lotniczej. W naszym zespole znajdują się także eksperci z branży lotniczej posiadający niezbędne doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę zdobytą przez ponad dekadę działalności w branży oraz liczne europejskie szkolenia zakończone pozytywnymi wynikami egzaminów. Opisane doświadczenie i szeroka wiedza naszego zespołu pozwala na oferowanie wysokiej jakości usług w branży i zapewnienie profesjonalnego doradztwa w tej dziedzinie.

Jeżeli planujecie Państwo zakup, sprzedaż lub przerejestrowanie w ULC swojego statku powietrznego albo uruchomienie przedsiębiorstwa / poszerzenie usług o o działalność lotniczą tj. Przewóz osób lub towarów statkami powietrznymi (General Aviation) lub utworzenie ośrodka szkolenia lotniczego DTO, ATO lub Podmiotu Nadzorowanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego prowadzącego szkolenia lotnicze zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, niejasności związane z branża i doradzimy właściwe dla Państwa spersonalizowane rozwiązanie.

Kancelaria Sixlegal znacząco wyróżnia się na rynku oferowanych usług nie tylko dlatego, że każdy klient jest dla Nas ważny i objęty właściwą ochroną prawną oraz doradztwem w poszczególnej dziedzinie ale także dlatego, że Nasz zespół składa się z specjalistów posiadających doświadczenie oraz wiedzę w wielu dziedzinach biznesu co pozwala właściwie ocenić poszczególną problematykę, którą chcecie Państwo omówić z nami.

Wybierając Kancelarię Sixlegal jako Waszego Partnera Prawnego wybieracie Profesjonalizm i faktyczne wieloletnie doświadczenie w branży.

Zapraszamy do współpracy

Kancelaria Sixlegal

e-mail: kancelaria@sixlegal.pl