Przejdź do treści
Home » Szkolenia

Szkolenia

Szanowni Państwo, poniżej znajdują się informacje na temat szkoleń, które prowadzimy dla naszych klientów. Obecnie z uwagi na covid19 – oferujemy także szkolenia online poprzez wideokonferencje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dla Twojego biznesu

SZKOLENIE „Windykacja w firmie”

Celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z poszczególnymi etapami postępowania egzekucyjnego.

Zakres szkolenia obejmuje następujące kwestię :

  • prowadzenia windykacji polubownej
  • współpracę z komornikiem na etapie egzekucji.
  • teoria egzekucji – poparta przykładami z praktyki i orzecznictwa sądowego zostanie wyłożona metodą warsztatową.
  • ponadto uczestnicy szkolenia poznają najnowsze zmiany kodeksu postępowania cywilnego w zakresie postępowania egzekucyjnego
  • Prawa wierzyciela w dochodzeniu należności pieniężnych

Niebywałym atutem szkolenia będzie możliwość analizy studium przypadku oraz dyskusja nad nurtującymi problemami pojawiającymi się w działach egzekucji.

Uczestnicy naszego szkolenia zostaną zapoznani z metodami windykacyjnymi, a także z formalnoprawną kwestią formułowania ugód, porozumień i oświadczeń przez dłużnika.

Trenerem szkoleniowym w kancelarii SixLegal jest doświadczony prawnik, działający od lat w branży szkoleń oraz windykacji.

SIXLEGAL oferuje Państwu także szeroki zakres usług szkoleń dla biznesu z RODO.

Przed wszystkim nasz wysoce wykwalifikowany i doświadczony zespół prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych oraz audyty w firmach z tego zakresu (RODO).

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę klientów od przeprowadzenia audytu po przeprowadzenie szkoleń zarówno dla zarządu jak i osób odpowiedzialnych za dane w Twojej firmie , dostarczenia materiałów wdrożeniowych i wystawienie certyfikatów oraz stały nadzór nad firmami przez naszych inspektorów danych osobowych.

Nasz zespół posiada wymaganą ustawą i rozporządzeniem wiedzę, kierunkowe wykształcenie i doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń i audytów.

Dojeżdżamy do siedziby klienta lub organizujemy szkolenia w wyznaczonych miejscach. Z uwagi na COVID19 oferujemy takze szkolenia online. Aby poznać szczegóły oferty skontaktuj się z nami.